Mobil 1™ Performans Raporu

Mobil 1, gezegenimizin en zorlu koşullarında performans ve koruma sağlamak için üretilmiş üstün bir tam sentetik motor yağıdır. Dünyanın en cesur ve deneyimli sürücüleri, alevli yarış parkurlarından, sıfır derecenin altındaki Kutup yollarına kadar tüm koşullarda, her kilometrede istikrarlı bir motor performansı sağlamak için Mobil 1’e güveniyorlar.

Aracınızı bu koşullar altında kullanmıyor veya otomobilinizi olağanüstü şartlarda zorlamıyor olsanız bile, Mobil 1’in dünyanın en zorlu sürücülerinin güvenini kazandığını bilerek içinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

1.000.000km taxi

Mobil 1 tam sentetik motor yağı ile yağ değişim aralığının uzatılması ve böylece yağ masrafının azalması. Tam sentetik motor yağı kullanımı sayesinde 1.000.000 km ve daha ötesinde revizyon yapılmasına gerek olmayan ve temiz kalan motor.

Mobil 1: Mercedes Milyon Kilometre Testi

Paulsboro, New Jersey'deki ExxonMobil formülcüleri, yalnızca Mobil 1 sentetik motor yağını kullanarak Mercedes-Benz E350'yi 1 milyon kilometre testine soktu.

Mobil 1 ve Scott Brady: Moğol Rallisi Macerası

Macera sürücüsü ve Overland Journal editörü Scott Brady, Kuzey Kutup Dairesinin donmuş tundrasından kaygan Moab kayasına uzanan dünyanın en engebeli arazisini baştan sona fethetmiştir. Tehlike dolu binlerce millik bir sürüş deneyiminden geçmek zorunda kalan Scott bile Moğol Rallisinin eşsiz bir yarış mücadelesi olduğunu iddia ediyor.

Yeni Mobil 1 ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorum

En son haberleri, makaleleri ve yarışları ilk siz öğrenin*

İsminizi girin
E-posta adresinizi girin

Mobil 1 gelişmelerinden haberdar olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

E-posta adresinizi kontrol etmek için sizinle kısa süre içinde iletişimde olacağız.

Otomobilim için doğru yağ hangisi?


> Binek araç yağları


Mobil 1™ Nereden alınır?


Mobil nerede

Distribütör bul