Mobil 1 ve Bentley Motors

Mobil 1™ ve Bentley Motors, dünyanın en çok rağbet gören lüks araçlarını çalıştıran her motorun kusursuz bir performans sağlayabilmesi ve her zaman beklentilerin ötesine geçebilmesi için on yılı aşkın bir süredir birlikte çalışmaktadır.

Ortak mükemmellik arayışında yıllardır işbirliği içerisinde sürdürülen araştırma ve geliştirme çalışmaları, yüksek basınç altında etkin bir şekilde çalışabilen ve Sahra sıcaklığından Kuzey Kutbunun sıfırın altındaki hava koşullarına kadar aşırı sıcaklıklara meydan okuyabilen üstün özellikli bir yağ geliştirilmesini sağlamıştır. Üretim hattından çıkan her bir Bentley aracı, eşsiz bir lüks ve performansın mükemmel dengesine sahiptir ve Mobil 1 bu performansın hayata geçirilmesinde çok önemli bir ögedir.

Pistteki Performans


Bentley, Açıkça Mobil 1 i Tavsiye EtmektedirBentley, müşterilerine servis dolum yağı olarak yalnızca tam sentetik Mobil 1 motor yağını tavsiye etmektedir ; bu da onun performanstan ve motor güvenilirliğinden taviz vermeme konusundaki daimi kararlılığını yansıtmaktadır.

Yeni Mobil 1 ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorum

En son haberleri, makaleleri ve yarışları ilk siz öğrenin*

İsminizi girin
E-posta adresinizi girin

Mobil 1 gelişmelerinden haberdar olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

E-posta adresinizi kontrol etmek için sizinle kısa süre içinde iletişimde olacağız.

Otomobilim için doğru yağ hangisi?


> Binek araç yağları


Mobil 1™ Nereden alınır?


Mobil nerede

Distribütör bul