ABT ve Mobil 1™™
Performans ortaklığı

En son Audi ve Volkwagen araçlar yüksek performanslı yağ gerektirir

Motor ayarlama, aerodinamik ve jant konusundaki uzmanlığı ve deneyimi sayesinde ABT üstün performans ve koruma sağlayan motor yağının önemini çok iyi bilir. Güçlü bir miras sayesinde birlikte mükemmel bir ortaklık oluştururlar. Bu nedenle ABT performansı artırılmış tüm araçlarında Mobil 1'i tavsiye eder.

ABT Mobil 1'i öneriyor

ABT kimdir?

ABT Sportsline motor teknolojisi, aerodinamik, spor tekerlekler, egzoz sistemleri, süspansiyon ve fren konusunda uzmanlaşmış, dünya lideri Audi ve Volkswagen ayarlayıcısıdır. Yeni nesil geliştirilmiş performansın bir parçası olarak ABT, hem güç hem de dayanıklılık için çalışarak her motordan en iyi performansı almayı hedefler.

ABT neden Mobil 1'i kullanıyor ve öneriyor?

Mobil 1'in başarısının büyük kısmı, sentetik yağlarda sürekli olarak en son teknolojiyi talep eden Audi ve Volkswagen gibi büyük motor üreticileriyle teknik ortaklığından gelir. Bu şirketlerin talepleri, Mobil 1'in zorlu testleri, daha iyi performans, koruma ve yakıt verimliliği sunması sayesinde sürekli gelişen yağ pazarına ayak uydurmasını sağlamaktadır. Bu nedenle:

  • Onaylı bir ABT merkezinde ayarları yapılan tüm Audi ve Volkswagen araçlarda Mobil 1 kullanılır.
  • ABT müşterilerine Mobil 1'i önerir

Audi VW 504 00 / Audi VW 507 00

Mobil 1™ ESP Formula 5W-30, Audi VW 504 00 yağ standardının gerekli olduğu benzinli otomobiller ve Audi VW 507 00 yağ standardının gerekli olduğu dizel otomobiller için Audi ve Volkswagen tarafından onaylanmış, düşük kül oranına sahip, gelişmiş, tam sentetik bir yağdır.

Audi VW 502 00 / Audi VW 505 00

Mobil 1 New Life™ 0W-40 Audi VW 502 00 yağ standardının gerekli olduğu benzinli otomobiller ve Audi VW 505 00 yağ standardının gerekli olduğu dizel otomobiller için Audi ve Volkswagen tarafından onaylanmış, tam sentetik bir yağdır.

Yeni Mobil 1 ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorum

En son haberleri, makaleleri ve yarışları ilk siz öğrenin*

İsminizi girin
E-posta adresinizi girin

Mobil 1 gelişmelerinden haberdar olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

E-posta adresinizi kontrol etmek için sizinle kısa süre içinde iletişimde olacağız.