Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında sadece kampanyaya katılan Mobil 1 Center servis noktalarında geçerli olup, Mobil 1 ESP 5W30, Mobil 1 FS 0W40 veya Mobil Super 3000 FE 5W30 motor yağlarından biri ile yağ filtresi ve yağ değişim işlemi için yapılan işçilik için geçerli olup, sadece motor yağı satışında geçerli değildir. Kampanya kapsamında Renault Clio ve benzeri sınıf araçlar için 249 ₺, Volkswagen Jetta ve benzeri sınıf araçlar için 299 ₺, Mercedes marka ve benzeri sınıf araçlar için 499 ₺ son tüketici fiyatları olarak tavsiye edilebilir. Kampanyalı araç modelleri dışındaki yağ değişim fiyatları Mobil 1 Center servisleri tarafından bağımsız ve serbestçe belirlendiğinden, illere, Mobil 1 Center servislerinin satış ve fiyat politikalarına göre farklılıklar gösterebilir. Kampanya Mobil 1 Center servislerinin stoklarıyla sınırlıdır ulaşılabilecektir.* İşaretli servisler kampanyada yer almamaktadırlar.


*bu servis kampanyaya katılmamaktadır.

Kış bakımında Mobil 1 ürünleriyle yağ değişiminde ücretsiz 10 nokta kontrolü sunuyoruz.

Soğuk hava koşullarında aracınızın çalışma şartları diğer mevsimlere göre güçleşir, aracınızın verimli şekilde kullanılabilmesi ve direncinin artırılması için bazı önlemler alınması gerekir. Kışlık bakım aracınız için büyük önem taşır, ihmal edildiği takdirde kış şartlarında aracınızda oluşacak arızalar yüksek masraflara neden olabilir.

Bu mevsimde, akışkanlığı yüksek olan tam sentetik yağ kullanılmalıdır.

Mobil 1 sentetik yağların performansı, öncelikle düşük sıcaklıklarda pompalanabilirlik, yüksek sıcaklıklarda sağladığı tutarlılık ve kalıntılara karşı koruma açısından çok daha kuvvetlidir. Bu özellikler, daha az motor aşınması, yüksek yakıt ekonomisi ve daha uzun bir motor ömrü sağlar.

Motorun dayanıklılığını ve performansını korumak için en doğru yağ tam sentetik motor yağlarıdır. Aracınız için önerilen viskozitede yağları tercih edin, Mobil 1 ESP 5W-30 motor yağı aşırı soğuklarda akışkanlığını korur ve motorun aşınmasını önler.

Sentetik yağlarla ilgili daha fazla bilgi için tıklayın: http://www.mobil1.com.tr/sentetik-yag-nedir.aspx


Aracınızı işin ustalarına teslim edin, siz yolunuza bakın.

Mobil 1 Center, en yüksek standartlara göre işletilen ve hızla büyüyen yağ değişim merkezi zinciridir. Mobil 1 Center servislerinde yağ değişimi ile beraber ücretsiz 10 nokta araç kontrolü de sunuyoruz.

Mobil 1 ürünleriyle yapacağınız yağ değişimi neden önemli?


Aracınızın performansını artırırsınız

Yağ filtresini ve motor yağını zamanında değiştirmek aracınızın performansını artırır ve yakıt tasarrufu sağlar. Doğru motor yağı aracınız için hayati önem taşır.

Motor yağları, motorun fonksiyonelliğini korur ve motor gelişiminde bir yapı elemanı olarak görülür. Motorunuz, geniş bir sıcaklık ve baskı faktörü aralığında çalışan yüzlerce hareketli parçaya sahip kompleks bir makinedir. Seçtiğiniz yağ da, motorunuzu aşınmaya, korozyona, kir ve kalıntıların oluşumuna karşı korumak için, bu çalışma koşullarıyla başa çıkacak düzeyde olmalıdır.

Mobil 1 sentetik yağları daha az motor aşınması, yüksek yakıt ekonomisi ve daha uzun bir motor ömrü sağlar.


Periyodik bakım masraflarınızı azaltır

Doğru zamanda yaptıracağınız yağ değişimi ve diğer kontroller sizi hem daha sonradan oluşabilecek yüksek tamir masraflarından korur, hem de motorunuzun ömrünü uzatır. Araç kontrollerinizi düzenli olarak yaptırırsanız ciddi arızaları önler, masraflarınızı azaltmış olursunuz.

Mobil 1 Center noktalarında Dijital Poster oyununu oynayabilirsiniz.

Dijital Poster oyununu şimdi oynamak için tıklayın ve artırılmış gerçeklik deneyimini yaşayın.

Otomobilim için doğru yağ hangisi?


> Binek araç yağları


Mobil 1™ Nereden alınır?


Mobil nerede

Distribütör bul