Volkswagen aracınız için hangi motor yağını seçmelisiniz?

Benzinli motorlarda ve TDI dizel motorlarda kullanılabilecek yağları da içeren farklı Volkswagen otomobil modelleri için uygun olan eksiksiz bir Mobil™ motor yağı serisi mevcuttur. Örneğin, VW Golf 1.9 TDI gibi Volkswagen Golf modelleri için üretilmiş Mobil motor yağlarının yanı sıra VW Polo 1.2 TSI gibi Volkswagen Polo modelleri için üretilmiş motor yağları da vardır.

Volkswagen yağ Onayi VW 502 00 / Volkswagen yağ Onayi VW 505 00

Mobil 1™ ESP Formula 5W-30, VW 504 00 yağ standardının gerekli olduğu benzinli otomobiller ve VW 507 00 yağ standardının gerekli olduğu dizel otomobiller için Volkswagen tarafından onaylanmış, düşük kül oranına sahip tam sentetik bir yağdır.

Volkswagen yağ Onayı VW 502 00 / Volkswagen yağ Onayı VW 505 00

Mobil 1 New Life™ 0W-40, VW 502 00 yağ standardının gerekli olduğu benzinli otomobiller ve VW 505 00 yağ standardının gerekli olduğu dizel otomobiller için Volkswagen tarafından onaylanmış, tam sentetik bir yağdır.

İster geniş aile tipi bir VW Passat Estate, ister daha küçük bir VW Beetle sahibi olun, otomobilinizin motoru için doğru yağı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Volkswagen’iniz için hangi yağın uygun olduğunu bulmak için sağ taraftaki ‘Hangi motor yagi’ tavsiye rehberimizi kullanin.


Mobil 1’i kullanarak nasil tasarruf edebilirim?


Tam sentetik yağ Volkswagen aracimin motorunu nasil korur?


VW aracim için hangi yaği satin almaliyim?


Yeni Mobil 1 ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorum

En son haberleri, makaleleri ve yarışları ilk siz öğrenin*

İsminizi girin
E-posta adresinizi girin

Mobil 1 gelişmelerinden haberdar olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

E-posta adresinizi kontrol etmek için sizinle kısa süre içinde iletişimde olacağız.