Porsche Aracınız için hangi motor yağını seçmelisiniz?

Porsche Benzinli motorlarda ve Porsche dizel motorlarda kullanılabilecek yağları da içeren farklı Porsche otomobil modelleri için uygun olan eksiksiz bir Mobil™ motor yağı serisi mevcuttur. Her bir Porsche otomobil fabrikadan çıkmadan önce Mobil 1™ yağı ile doldurulur ve Porsche verimliliği ve üstün motor koruması nedeniyle açık bir şekilde Mobil 1’i önermektedir. 911 Carrera gibi Porsche 911 modelleri ve Cayenne S gibi Porsche Cayenne modelleri için uygun olarak tasarlanmış Mobil motor yağları mevcuttur.

Porsche A40 Yağ Özellikleri

Mobil 1 New Life™ 0W-40, Porsche A40 yağ standardının gerekli olduğu otomobiller için Porsche tarafından onaylanmış, tam sentetik bir motor yağıdır. A40 yağ standardının gerekli olduğu Porsche motorlar fabrikada Porsche tarafından Mobil 1 ile doldurulur.

Porsche C30 yağ özellikleri

Mobil 1 ESP™ Formula 5W-30, Porsche C30 yağ standardının gerekli olduğu otomobiller için Porsche tarafından onaylanmış düşük kül oranına sahip tam sentetik bir motor yağıdır.

Porsche Cayman R veya Porsche Boxter Spyder otomobiliniz olması fark etmez. Arabanızın motoru için en doğru yağı seçmenize yardım edebiliriz. Porsche otomobiliniz için hangi yağın uygun olduğunu bulmak için sağ taraftaki ‘Hangi motor yağı’ tavsiye rehberimizi kullanın.


Mobil 1’i kullanarak nasıl tasarruf edebilirim?


Tam sentetik yağ, Porsche aracımın motorunu nasıl korur?


Porsche Aracım için hangi yağı satın almalıyım?


Yeni Mobil 1 ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorum

En son haberleri, makaleleri ve yarışları ilk siz öğrenin*

İsminizi girin
E-posta adresinizi girin

Mobil 1 gelişmelerinden haberdar olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

E-posta adresinizi kontrol etmek için sizinle kısa süre içinde iletişimde olacağız.