Mercedes Benz aracınız için hangi motor yağını seçmelisiniz.

Benzinli motorlarda ve dizel ve CDI dizel motorlarda kullanılabilecek yağları da içeren Mercedes-Benz otomobillerin tüm sınıfları için uygun olan eksiksiz bir Mobil™ motor yağı serisi mevcuttur. Örneğin, Mercedes-Benz C180 saloon gibi daha yeni Mercedes-Benz C Sınıfı modellerine uygun olarak tasarlanmış Mobil motor yağlarının yanı sıra Mercedes E320 CDI estate gibi Merdeces-Benz E Sınıfı modeller için geliştirilmiş Mobil motor yağları da bulunmaktadır.

MB Onayı 229.31/MB Onayı 229.51

Mobil 1™ ESP Formula 5W-30, Mercedes-Benz MB 229.31 veya MB 229.51 özelliğinin gerekli olduğu otomobiller için uygun olup tamamen sentetik ve düşük kül oranına sahip bir yağdır.

MB Onayı 229.3/MB Onayı 229.5

Mobil 1™ New Life™ 0W-40, Mercedes-Benz MB 229.3 veya MB 229.5 özelliğinin gerekli olduğu otomobiller için uygun olup tamamen sentetik bir yağdır.

İster küçük aile tipi bir A Sınıfı, ister lüks bir SL Sınıfı roadster modeli sahibi olun, otomobilinizin motoru için doğru yağı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Merdeces-Benz aracınız için hangi yağın uygun olduğunu bulmak için sağ taraftaki ‘baslatin’ tavsiye rehberimizi kullanın.


Mobil 1’i kullanarak nasıl tasarruf edebilirim?


Tam sentetik yağ, Mercedes-Benz aracınızın motorunu nasıl korur?


Mercedes-Benz aracınız için hangi yağı satın almalıyım?


Yeni Mobil 1 ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorum

En son haberleri, makaleleri ve yarışları ilk siz öğrenin*

İsminizi girin
E-posta adresinizi girin

Mobil 1 gelişmelerinden haberdar olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

E-posta adresinizi kontrol etmek için sizinle kısa süre içinde iletişimde olacağız.