Fiat aracınız için hangi motor yağını kullanmalısınız?

Benzinli motorlar için uygun yağlar ve JTD ve MultiJet dizel motorlar için uygun yağlar da dahil olmak üzere farklı Fiat serisi arabalar için uygun her çeşit Mobil™ motor yağları mevcuttur. Örneğin Fiat 500 Arbarth 1.4i gibi küçük Fiat modelleri için uygun olarak geliştirilmiş Mobil motor yağları ile Grande Punto 1.3 JTD Multijet gibi daha yeni Fiat modelleri için uygun motor yağları bulunmaktadır.

Fiat motorlar için 0W- 40 motor yağları

Mobil 1™ ESP 0W-40 belirli Fiat araçlar için uygun olan tam sentetik, düşük küllü motor yağıdır. Aşağıdaki özellikleri ile ACEA endüstri şartnamelerini karşılar veya geçer. C3 ve API: SM.

Fiat motorlar için 5W-30 motor yağları

Mobil 1™ ESP Formula 5W-30, düşük küllü 5W-30 motor yağı gerektiren Fiat araçlar için uygun olan tam sentetik, düşük küllü bir yağdır. Aşağıdaki özellikleri ile ACEA endüstri şartnamelerini karşılar veya geçer. C2 &C3 ve API: SM/SN.

Fiat Bravo veya Fiat Panda otomobiliniz olması fark etmez. Arabanızın motoru için en doğru yağı seçmenize yardım edebiliriz. Fiat otomobiliniz için hangi yağın uygun olduğunu öğrenmek için sayfanın sağ tarafındaki ‘urun tavsiye rehberi’ tavsiye rehberini kullanabilirsiniz.


Mobil 1™ kullanarak paradan nasıl tasarruf edebilirim?


Tam sentetik yağ Fiat aracımın motorunu nasıl korur?


Fiat aracım için hangi yağı satın almalıyım?


Yeni Mobil 1 ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorum

En son haberleri, makaleleri ve yarışları ilk siz öğrenin*

İsminizi girin
E-posta adresinizi girin

Mobil 1 gelişmelerinden haberdar olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

E-posta adresinizi kontrol etmek için sizinle kısa süre içinde iletişimde olacağız.