Audi Aracınız için hangi motor yağını seçmelisiniz?

Benzinli motorlarda ve TDI dizel motorlarda kullanılabilecek yağları da içeren farklı Audi otomobil modelleri için uygun olan eksiksiz bir Mobil™ motor yağı serisi mevcuttur. Örneğin dizel Audi A3 Sportback 2.0 TDI gibi Audi A3 modellerine uygun olarak tasarlanmış Mobil motor yağları ve ayrıca Audi A4 Avant 2.0 TFSI gibi benzinli Audi A4 modellerine uygun motor yağları mevcuttur.

Audi VW 504 00 yağı ve Audi VW 507 00 yağı

Mobil 1™ ESP Formula 5W-30, Audi VW 504 00 yağ standardının gerekli olduğu benzinli otomobiller ve Audi VW 507 00 yağ standardının gerekli olduğu dizel otomobiller için Audi tarafından onaylanmış, düşük kül oranına sahip tam sentetik bir yağdır.

Audi VW 502 00 yağı ve Audi VW 505 00 yağı

Mobil 1 New Life™ 0W-40, Audi VW 502 00 yağ standardının gerekli olduğu benzinli otomobiller ve Audi VW 505 00 yağ standardının gerekli olduğu dizel otomobiller için Audi tarafından onaylanmış, tam sentetik bir yağdır.

Küçük bir Audi TT veya büyük Audi Q7 otomobiliniz olması fark etmez. Arabanızın motoru için en doğru yağı seçmenize yardım edebiliriz. Audi’niz için hangi yağın uygun olduğunu bulmak için sağ taraftaki ‘Hangi motor yağı’ tavsiye rehberimizi kullanın.


Mobil 1™’i kullanarak nasıl tasarruf edebilirim?


Tam sentetik yağ, Audi aracımın motorunu nasıl korur?


Audi Aracım için hangi yağı satın almalıyım?


Yeni Mobil 1 ile ilgili gelişmelerinden haberdar olmak istiyorum

En son haberleri, makaleleri ve yarışları ilk siz öğrenin*

İsminizi girin
E-posta adresinizi girin

Mobil 1 gelişmelerinden haberdar olmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

E-posta adresinizi kontrol etmek için sizinle kısa süre içinde iletişimde olacağız.