Türkiye
TOONED 2013 Mobil 1

TOONED, Mobil 1™ Motor Yağının Öyküsünü sunuyor 2013

Mobil 1 Yarış ekibi üyelerinden bazılarının çizgi film karakteri gibi olduğu söylenir. Ama bu pek de doğru değil; aslında hepsi öyleler!


Tooned'un ilk serisinin başarısı üzerine kendi Mobil 1 öykümüzü - Motor yağının öyküsünü canlandırmak için altı özel bölüm yaratmak amacıyla McLaren Mercedes ekibiyle birlikte çalıştık.

Mobil 1 Racing takım üyeleri Jenson Button, Sergio Perez ve Stewart-Haas Racing Sürücüsü Tony Stewart’ın animasyon halleri,Mobil 1 tam sentetik motor yağının arkasındaki bilimi keşfetmek için bir araya geliyor.

Mobil 1'in bu sürücülere nasıl yardım ettiğini burada görebilirsiniz.

Motor yağının amacı ve otomobil motorunun düzgün çalışmasına yardımcı olmasını sağlayan temel özellikleri ile başlayan altı bölümün hepsini burada seyredilebilir şekilde sunacağız.

 

2013 Episode 1: Motor Yağının Amacı Nedir?


Mobil 1 ve McLaren Mercedes, Tooned animasyon serisi ile Tony Stewart, Jenson Button ve Sergio Perez'i sundu. Bölüm 1'de Mobil 1 ekibine katılın ve motorunuzda kullandığınız motor yağının önemi hakkında bilgiler edinin.
 

2013 Episode 2: Yağlamanın Tarihi


Tooned, Bölüm 2'de yarış tarihine doğru bir yolculuğa çıkmak üzere Mobil 1 Racing takımları ile geri dönmüştü. Tony, Jenson ve Sergio Mobil 1 motor yağının önemini ve onlara pistlerde nasıl yardımcı olduğunu öğrenirken bizden ayrılmayın. 

2013 Episode 3: Deneyler


Bölüm 3'te Tony, Jenson ve Sergio ile Tooned yarış ekibi normal motor yağı ve Mobil 1 ile bazı testler yaptılar. McLaren Mercedes ve Stewart-Haas Racing ekipleri, Mobil 1 laboratuarlarından başarıyla çıkacak mı? Bizden ayrılmayın ve Mobil 1'in normal motor yağı karşısında nasıl bir performans gösterdiğini öğrenin.


 

2013 Episode 4: Dünya Çapında Yağ


Tooned animasyon dizisinin 4. bölümünde, Tony Stewart, Jenson Button ve Sergio Perez motor yağının önemini keşfetmek için dünyayı gezdiler. Bizi izlemeye devam edin ve sıradan motor yağının nasıl Mobil 1’e terfi ettiğini öğrenin. 

2013 Episode 5 : Motorun İçinde


Profesör, Tooned animasyon dizisinin 5. bölümünde motorlardan bahsetti. Tooned ekibi Mobil 1 motor yağının nasıl motorların daha uzun süre çalışmasını sağladığını öğrendi. Bizi izlemeye devam edin ve Tony Stewart, Jenson Button ve Sergio Perez’in yer aldığı animasyon dizisinde sıradan motor yağının nasıl Mobil 1’e terfi ettiğini öğrenin.


 

2013 Episode 6: Sonu İyi Biten Petrol Kuyusu


Mobil 1’in Tooned 2013 animasyon dizisinin 6. ve son bölümü. Öğrendikleri her şeyi vurgulamak için bir müzik performansı paylaşan profesöre ve ekibe katılın. Bizi izlemeye devam edin ve sıradan motor yağının nasıl Mobil 1’e terfi ettiğini öğrenin.Otomobilim için doğru yağ hangisi?


> Binek araç yağları


Mobil 1™ Nereden alınır?


Mobil nerede

Distribütör bul