Türkiye
TOONED 2014 Mobil 1

TOONED sunar "Mobil 1 - Yağ: Destansı bir yolculuk"

1. BölümMobil 1 Sentetik Motor Yağı ve McLaren Mercedes Formula 1 ekibi, TOONED'un sunduğu Mobil 1'i tekrar sizlerle buluşturuyor. F1 yıldızı Jenson Button ve NASCAR şampiyonu Tony Stewart, yeni McLaren Mercedes sürücüsü Kevin Magnussen ve Profesör M ile birlikte animasyon olarak geri dönüyor. 3 bölümden oluşan dizinin 1. bölümünde, üç sürücü ve Profesör size motor yağı hakkında her şeyi bilmenizin imkânsız olduğunu kanıtlıyor. "Kamera arkası görüntüleri" izleyin.

2. BölümTOONED maceralarımız Jenson Button, Kevin Magnussen, Tony Stewart ve Professor M'in bizi Mobil 1 sentetik yağların piyasaya sunulduğu 1974 tarihine götürdüğü serinin 2. bölümünde de devam ediyor. Zamanda yolculuğun ardından, ekip Mobil 1'in zor koşullara nasıl dayandığını kendi gözleriyle görüyor, ama asıl soru şu: kendileri bu koşullara dayanabilecek mi?
"Kamera arkası görüntüleri" izleyin.

3. BölümYağ: Destansı bir yolculuk’un üçüncü ve son bölümünde, TOONED kahramanlarımız Jenson Button, Kevin Magnussen, Tony Stewart ve Profesör M, McLaren Mercedes ekibinin 20 yıldır Mobil 1 yağlarını tercih etmesinin nedenini ve Mobil 1’in Tony’nin aracının daha hızlı gitmesini nasıl sağladığını keşfederek Mobil 1’le ilgili bazı sonuçlara varıyor. "Kamera arkası görüntüleri" izleyin.

Otomobilim için doğru yağ hangisi?


> Binek araç yağları


Mobil 1™ Nereden alınır?


Mobil nerede

Distribütör bul